Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Uždara gyvenvietė

Čia, greta „Linkmenų ežerų“, viskas išties atrodo ramiau, saugiau ir paprasčiau. Harmoninga aplinka – įkvepia. Dėka teritorijoje apsodintų medelių, aplinkinio triukšmo yra mažiau, tad galima išties pasijusti tarsi pabėgus toli nuo miesto.
Jeigu norėsis pasidžiaugti šia ramybe kartu su bičiuliais ar svečiais – tam pasirūpinome erdviomis terasomis, kuriose pokalbiai liesis nenutrūkstamai, o vos tik atšilus, saulė galės džiuginti kasdien. O kad šios ramybės bei geros nuotaikos niekas nesutrikdytų – visa „Linkmenų ežerų“ kvartalo teritorija yra aptverta bei stebima kameromis.

Viskas arti namų

Būnant šalia tokių svarbių miesto arterijų kaip Ozo gatvė ar Geležinio vilko gatvė – tolimų atstumų mieste tiesiog nebelieka. Senamiestį, darbą ar vaikų mokyklą pasieksite ypač greitai, nepriklausomai nuo to ar naudositės savo automobiliu ar gerai sureguliuotais visuomeninio transporto maršrutais.
Čia pat galima ir pavakarieniauti, nueiti į kiną ar apsipirkti „Ozo“ prekybos centre. Sporto sirgalius bei koncertų mėgėjus intriguos kiekvienas renginys vyksiantis „Siemens“ arenoje – juk į ją galima bus nueiti tiesiog pėsčiomis. O norinti pasilepinti šiluma ar papramogauti kartu su mažaisiais – net ir tamsų žiemos vakarų visada praskaidrins šalia esantis „Vichy“ vandens pramogų parkas.

Sutvarkyta aplinka

Tam, kad šalia namų esančia plačia žaliąja zona būtų galima gėrėtis be jokių rūpesčių, gamta turi būti sutvarkyta ir prižiūrėta. Todėl pasirūpinome, jog, vos tik peržengus namų slenkstį – viskas būtų švaru, patogu, sava.
Išpuoselėti želdiniai, tvarkingi medeliai ir reguliariai prižiūrimos pievelės kuria pojūtį, lyg vaikščiotumėte ne po gyvenvietę, o po žaliuojantį šiuolaikišką parką.
Mažiesiems įrengtos saugios bei šiuolaikiškos žaidimų aikštelės, vidiniuose kiemuose poilsio zonos.

A Energetinė klasė

„Linkmenų ežerų“ gyvenvietės butai - A energinės klasės . Tai leis sutaupyti ir gyventi šiltai.
ŠILDYMAS
A klasės pastatuose per vieną šildymo sezoną sunaudojama apie 20 kWh/m². Tokį efektyvumą padeda pasiekti modernūs rekuperatoriai.
LANGAI
A klasės pastatuose langų rėmai turi bene 30% geresnes šilumines savybes – tam padeda plastikiniai langai su dviejų kamerų stiklo paketais bei selektyviniu stiklu.
SIENOS
Šių pastatų sienos storesnės, tad pasižymi geresnėmis šiluminėmis savybėmis, kurias užtikrina jų sudėtyje esantis grafitas. Namų stogai taip pat beveik dvigubai apšildinti – juose 42 cm šiltinimo medžiagų.
VĖDINIMAS
Butuose bus montuojami vėdinimo įrenginiai (rekuperacinės sistemos), kurie kartu su tiekiamu šviežiu oru leis susigrąžinti ir dalį šilumos.

Susipažinkite su kaimynais